Ubytování

Na naší rodinné farmě poskytujeme ubytování ve dvou samostatných objektech - v nově zrekonstruovaném penzionu a o kousek dál v samostatném domečku. Oba tyto objekty se nachází na našem rodinném dvoře, kde máme spoustu zvířátek a o pár metrů dál provozujeme naše zemědělství. Místo je vhodné především pro rodiny s dětmi, ale i pro všechny ostatní lidi, kteří si chtějí odpočinout a načerpat novou energii na klidném místě s pěknou přírodou a čerstvým venkovským vzduchem.

Penzion

se třemi samostatnými apartmány

Apartmá č.1

V apartmá je k dispozici samostatná kuchyňka s lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, nádobím, příbory a čisticím prostředkem. Dále zde najdete TV, WIFI, jídelní stůl, koupelnu se sprchovým koutem a toaletu.

V apartmá se nachází jedna manželská postel, postel pro dítě do cca 10 let (velikost postele je 75 x 170 cm) a postýlka pro dítě do cca 3 let. V pokoji je balkónek s výhledem na zahradu.

Apartmá je tedy pro 2 dospělé osoby, 1 starší dítě cca do 10 let a jedno menší dítě cca do 3 let. Velikost je 37 m².

Apartmá č. 2

V tomto menším apartmá je k dispozici samostatná kuchyňka s lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, nádobím, příbory a čisticím prostředkem. Dále zde najdete TV, WIFI, jídelní stůl, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou.

V apartmá je jedna manželská postel.

Toto apartmá je pro 2 dospělé osoby. Velikost apartmá je 17 m².

Apartmá č. 3

V apartmá je k dispozici samostatná kuchyňka s lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, nádobím, příbory a čisticím prostředkem. Dále zde najdete TV, WIFI, jídelní stůl, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou a druhou samostatnou toaletu.

V apartmá se nachází jedna manželská postel, dvě jednolůžkové postele a rozkládací pohovka, ze které vznikne druhá plnohodnotná manželská postel. K apartmá patří zastřešený balkón s venkovním posezením.

Toto apartmá je tedy až pro 6 dospělých osob. Velikost je 48 m².

Apartmá č. 54

Apartmá je umístěno v prvním patře, má samostatný vchod do předsíně, kterou se vchází do kuchyně s jídelnou. Kuchyň je vybavena sporákem, lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, nádobím, příbory, ručníky a čisticím prostředkem. Dále zde najdete TV, WIFI, jídelní stůl, pohovku, sprchový kout, toaletu a také elektrické žaluzie v oknech. Ložnice je vybavena manželskou postelí s nočními stolky, velkou šatní skříní a je zde možnost jedné přistýlky.

Apartmá je tedy pro 2 dospělé osoby + jedna přistýlka. Velikost je 37 m².

Apartmá č. 53

Apartmá se nachází v přízemí, má samostatný vchod ze dvora do předsíňky s botníkem. Nachází se zde jedna ložnice s manželskou postelí, toaleta, koupelna se sprchovým koutem a pračkou. Kuchyňský kout s jedno-plotýnkovým vařičem a horkovzdušnou troubou, lednicí s malým mrazákem, mikrovlnou troubou a varnou konvicí. Kuchyňský kout je ve velké místnosti spolu s jídelním stolem s lavicí, která odděluje kuchyň a obývací pokoj. V obývacím pokoji je sedací souprava s konferenčním stolkem a vchází se tudy také na menší terásku s možností venkovního posezení. V této místnosti je také možnost za rolety dát až dvě přistýlky. Apartmá je vybaveno nádobím, příbory, čisticím prostředkem na nádobí, televizí a WIFI.

Toto apartmá je až pro 4 dospělé osoby. Velikost apartmá je 63 m².Domeček

se dvěma samostatnými apartmány

Apartmá č. 1

V přízemním apartmá je k dispozici samostatná kuchyňka s lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, nádobím, příbory a čisticím prostředkem. Dále zde najdete TV, WIFI, jídelní stůl, koupelnu se sprchovým koutem a vanou a dvě samostatné toalety.

Apartmá se skládá ze tří ložnic, v jedné jsou dvě jednolůžkové postele, v té druhé dvě jednolůžkové postele a jedna dvoupatrová postel a třetí pokoj je se dvěma jednolůžkovými postelemi. K přízemnímu apartmá patří venkovní terasa s posezením.

Toto apartmá je až pro 8 dospělých osob. Velikost je 85 m².

Apartmá č. 2

V patře se nachází apartmá, kde je k dispozici samostatná kuchyňka s lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, nádobím, příbory a čisticím prostředkem. Dále zde najdete TV, WIFI, jídelní stoleček, koupelnu se sprchovým koutem a vanou a samostatnou toaletu.

Apartmá se skládá ze dvou ložnic, v každé jsou tři jednolůžkové postele. K patrovému apartmá patří balkónek s výhledem na zahradu.

Toto apartmá je tedy až pro 6 dospělých osob. Velikost je 47 m².

K ubytování nabízíme možnost přiobjednání snídaně.

Co u nás najdete?

Přímo v areálu ubytování se nachází parkoviště, dětské hřiště s trampolínou, ohniště s posezením, stolní tenis a mini zoo. Pár metrů od areálu se nachází naše rodinná farma.

Co najdete v našem okolí?

Naše ubytování se nachází ve vesnici Prosečné, ta je svým umístěním klidnou vesnicí s nádhernou přírodou, ze které se za pár chvil dostanete do mnoha zajímavých míst.

Nejblíže se nachází město Hostinné, to je od nás vzdáleno 4,5 km. V Hostinném se nachází galerie antického umění, náměstí s obry, sportovní areál Techtex Sport a vede tudy cyklostezka.

Město Vrchlabí je odsud vzdáleno 10,5 km. Ve Vrchlabí můžete vidět Krkonošské muzeum – Čtyři historické domky, Krkonošské muzeum v Augustiniánském klášteře a mnoho dalšího.

Rozhledna Žalý je od nás 20 km, Janské lázně (Stezka korunami stromů) 20 km, Přehrada Les království 17,5 km, ZOO Dvůr Králové 24,5 km, Špindlerův Mlýn 26,5 km, Trutnov 23,5 km, Černý důl 13,5 km, Hospital Kuks 32,5 km, Rozhledna Zvičina 20,5 km a mnoho dalšího.

Zde najdete nějaké odkazy s tipy na výlety:

http://hostinne.info/
http://www.muvrchlabi.cz/
http://www.zoodvurkralove.cz/cs/
http://www.mestospindleruvmlyn.cz/
http://www.cernydul.cz/
https://www.hospital-kuks.cz/cs
http://www.trutnov.cz/

Ceník ubytování

(cena za noc / apartmán)

Apartmá č.1Apartmá č.2Apartmá č.3Apartmá č.54Apartmá č.53Domek Apartmá č.1Domek Apartmá č.2
Počet lůžek na apartmá2+1 malé262+1 přistýlka2 (1+1) přistýlky86
2 a více nocí1 3001 0002 4001000+3001 6002 4001 800
1 noc1 9501 5003 6001500+4502 4003 6002 700
VÁNOCE - 21.12. - 27.12.:
2 a více nocí1 5601 2002 8801200+3601 9202 8802 160
SILVESTR - 28.12. - 2.1.:
3 a více nocí2 2101 7004 0801700+5102 7204 0803 060

Možnost objednání snídaně - 100,- Kč / osoba.
V ceně nejsou zahrnuty poplatky obci 12,- Kč / osoba / noc.
Cena přistýlky je 300,- Kč / noc.

Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

Rezervace

Dotazovat se na volné termíny a případně provést rezervaci ubytování můžete přes email basarovi@seznam.cz telefonicky na číslech 776 249 333 a 777053505, nebo přímo tímto formulářem:

Jméno:
E-mail: Tel:
Zpráva:

Ochrana proti spamu.
Napište prosím číslo tisíc-dvě stě-třicet čtyři: